• Ново
АЛ1VЕ ЧЕКОРНИ ЧУНКИ ХЕДЕР тренинг резервоар за мускули на врвот
zoom_in

АЛ1VЕ ЧЕКОРНИ ЧУНКИ ХЕДЕР тренинг резервоар за мускули на врвот

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете ги придобивките или останете удобни и суви за време на следното тренингот со оваа мускулна маица од Al1ve. Оваа мускуларна мускулатура ја испорачува удобноста, стилот и перформансите за да одговара на вашиот активен животен стил и има технологија за влага за влага за да ве остави суви за време на вашите претставници и атлетски активности. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж; вратче за удобност. Без ракави. Меко чувство. Технологија за губење. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка маичка за вежбање на мажите од Al1ve.

Им се допаѓа и на купувачите..