• Ново
Дизајн Тераса со црвени цвеќиња во близина на морето 'Наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво
zoom_in

Дизајн Тераса со црвени цвеќиња во близина на морето 'Наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Оваа оригинална уметност од дрво од плажа се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ СОВЕТИ МАСТО преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашите уметнички дела . Наутичката и крајбрежната ликовна уметност е директно отпечатена на Дрвото користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Тип на плажа : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : наутички и крајбрежен. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Им се допаѓа и на купувачите..