• Ново
Заменска репти масло тава компатибилна со 2003- Infiniti G 2003- Nissan 350z 6Cyl 3,5L челик
zoom_in

Заменска репти масло тава компатибилна со 2003- Infiniti G 2003- Nissan 350z 6Cyl 3,5L челик

DEN 656.00

Износ
check Во продавницата.

Специфично за производи за специфичност на производот : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Материјал : Setley Ter Change Дел Број : NSP24 D, 264531 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за мирила, произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-Ан Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Предна, лева или десна страна, Solue NINFINITI2003-2008 FX35 Base Drive за задните тркала2003 G35 Base2004-2006 G35 Base Drive Drive2007 G35 (подмоддел : BASE, SPORT : BASE, SPORT ) Гас, купе, погон на задните тркала2006-2008 M35 Позитивно возење на задните тркала2006-2007 M35 Спортско задно тркало Driverissan2005 350 Z 35-годишнината издание2005-2006 350 Z Grand Touring2003-2005 350 Z Performance2003-2006 350 Z (Подмодел : база, ентузијасти, Train, Train, Train, Train, Train, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn, Tourn) Број на дел : NSP24 D, 264531.

Им се допаѓа и на купувачите..