• Ново
Tuphell Industries Woman Woman кои носат цветен ранец разновиден сончогледен цвет Графичка уметност галерија завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс
zoom_in

Tuphell Industries Woman Woman кои носат цветен ранец разновиден сончогледен цвет Графичка уметност галерија завиткано платно

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : жена, сончева капа, сончогледи, цвеќиња, цвеќиња. Дизајн од Амелија Нојс.

Им се допаѓа и на купувачите..