• Ново
Fuple Industries Надворешна авантуристичка фраза рустикална кампување активности платно wallидна уметност, 48, дизајн од irиркус Дизајн
zoom_in

Fuple Industries Надворешна авантуристичка фраза рустикална кампување активности платно wallидна уметност, 48, дизајн од irиркус

DEN 1055.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зиркус Дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..