• Ново
Се прашувам нација Мали и големи момчиња Две сандали со токи, големини со 12-6
zoom_in

Се прашувам нација Мали и големи момчиња Две сандали со токи, големини со 12-6

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Овие сандали за чудо нација за вашето момче се кул, удобен додаток на неговите обувки за сезоната и пошироко. Со кожена кожа, дизајн со две ленти, сандалите на овие момчиња имаат широко вклопување со добра поддршка. Флексибилниот плута ѓон, лентите од кожа и месинг-токи нудат класичен стил на сандали со трајно гумено дно. Мека нога, исто така, помага да се задржи удобно со секој чекор. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Дизајн на кожа од две ленти со метални токи; удобно широко вклопување; поддршка во стапало со флексибилен ѓон на плута; издржлив дно ѓон. Момчињата со две ленти со стапала од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..