• Ново
Кенди од кикирики од кикирики од кикирики, големина на семејство - 18. Оз.
zoom_in

Кенди од кикирики од кикирики од кикирики, големина на семејство - 18. Оз.

DEN 119.04

Износ
check Во продавницата.

Доведете го семејството заедно со торба со големина на семејство од млеко од кикирики од кикирики од кикирики. Моменти со најблиски штотуку станаа послатко со оваа заштитена торба за бонбони со големина на залак бонбони исполнети со печени кикирики опкружени со вистинско млеко чоколадо, покриени со шарени, крцкави, бонбони школки. Имајќи семеен филм ноќ? Поминете ја оваа торба со големина на млеко со млечни чоколади наоколу или истурете малку бонбони од млеко од кикирики од кикирики во вашиот пуканки сад за вкусен спин на концесија на класичен филм. Поместете, печете и украсете ги вашите омилени рецепти за колачиња или сладолед со сладолед со употреба Кенди за специјална криза со чоколадо од кикирики. Од пополнување на кујната за бонбони за додавање специјално лекување на кутии за ручек, оваа торба со големина на семејството седи совршено на вашата полица за чајната кујна за да ја зграпчите за секоја пригода. Додадете млеко од кикирики од кикирики од кикирики во вашата количка за избор -Уп, рабница или испорака денес! Содржи еден (1) 18,8 унца за резистент на семејството, најголемиот дел од бонбони со големина на кикирики од кикирики од кикирики од кикирики. Донесете семејство заедно со вкусот на вистинско млеко чоколадо и печени кикирики покриени со шарени лушпи од бонбони. Користете ја оваа вреќа што може да се засили до садовите со бонбони низ куќата со овие куќи со чоколади од млеко од кикирики за да им дадете на вашите lovesубов слатки да ме подигнат. Имате семејна филмска ноќ? Поминете ја оваа торба со големина на семејство од бонбони со чоколади од кикирики од кикирики наоколу како вкусен третман. Направете, печете и украсете заедно со додавање на вкусен вкус на чоколади на М & М во печени рецепти за десерт и замрзнати третмани за сладолед.

Им се допаѓа и на купувачите..