• Ново
Време и време, женски и женски плус цврста висока половината, вратоврска за пливање дното
zoom_in

Време и време, женски и женски плус цврста висока половината, вратоврска за пливање дното

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

И победникот на најдобро облечен во базенот е… вие! Едноставно лизгајте се на време и високиот дното на бикини со високи половини на Тру, спарете се со омилениот врв на пливање и сте на пат кон чудесната. Ласкаво вклопување и светло цветно печатење ги истакнуваат овие слатки дното на пливањето и страничните врски додаваат сензационални детали за завршна обработка. Исклучиво на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс; Поставена : 95% рециклиран полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Покриеност : Целосно. Затворање : стајлинг за влечење; Висока половината. Карактеристики : се печати; Странична вратоврска со детали. Од времето и Tru со високи половини за пливање на цвеќиња за жени и TRU. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

Им се допаѓа и на купувачите..