• Ново
Класичен чист сад за удар
zoom_in

Класичен чист сад за удар

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Класичниот сад за удар ви го олеснува да им служите на вашите гости. Има разгорена основа за да можете да поставите повеќе единици во едни со други по забавата. Оваа пластична чинија за удар е полесна од стаклен модел за лесно носење. Добијте повеќе од едно за да можете да извадите различни вкусови на пијалоци. Овој производ е исто така корисен за држење салати, чипови, панделки и други закуски. Едноставно е да се исчисти за лесна грижа. Класичен сад за удар : Дизајн на стабилна. Пластичниот сад за удар е јасен. Користете за да служите сок, удар и други пијалоци. Лесно за чистење. Класичниот сад исто така е корисен за држење закуски.

Им се допаѓа и на купувачите..