• Ново
Ролери Дерби искри и блејзер Кид светлосни лизгачки лизгалки
zoom_in

Ролери Дерби искри и блејзер Кид светлосни лизгачки лизгалки

DEN 640.00

Износ
check Во продавницата.

Sparkle и Blazer Quad Slates сигурно ќе се видат насекаде. Овие ролери за деца имаат LED осветлени, осветлувачки тркала и спортски дизајн. Секое скејт има две тркала што осветлуваат кога тркалото се тркала, користејќи ја моќноста генерирана од движење - не се потребни батерии! Овие уретански тркала не само што привлекуваат, туку имаат вистински зафат и отскокнување за лизгалиште или тротоарот. Вашето дете е сигурно дека ќе се забавува! Овие лизгалки одговараат на големината на чевлите за деца во САД. Roller Derby® е скејт -компанија во Америка од 1936 година. Осветлете кога скејт! 2 тркала за осветлување и две редовни тркала од уретан од 54 мм на секое скејт. Редовна големина на чевли за деца на САД. Дизајн на профил на Делукс Спорт со лента за затворање на лента и чипка за затворање на чипка. Лесна и агилна шасија на зрак на торзија. Непречено тркалање 608 Z Excellerator лежишта.

Им се допаѓа и на купувачите..