• Ново
Балон на Универзитетот во Тексас Остин Милар, секој
zoom_in

Балон на Универзитетот во Тексас Остин Милар, секој

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Направете го вашиот следен спортски настан незаборавен и достоен за слика со вистинските украси, како што е овој Универзитет во Тексас Остин забава Милар Балон. Изработено е од сјаен материјал и има дијаметар од 21 ". Се одликува со официјалното лого и боите на вашиот омилен фудбалски тим. Комбинирајте го овој забавен балон со други тематски материјали и украси за навистина празнична и незаборавна прослава. Универзитетот во Тексас Остин Милар Балон , Секој : 21 "Печатен балон. Фудбал-темат. Совршен за навивачите на Универзитетот во Тексас Остин. Текст на „Тексас“ со официјалното лого на тимот во центарот. За денот на играта, забави за победа, настани за затегнување и многу повеќе. Комбинирајте се со други партиски материјали и украси со спортски теми.

Им се допаѓа и на купувачите..