• Ново
Womanената Пионер го разгали здолништето на очите, женски
zoom_in

Womanената Пионер го разгали здолништето на очите, женски

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ова здолниште на окото од Pioneer Woman е идеален избор за секојдневен ден или облечен во ноќниот изглед. Каскадана шушкава и распрскувачка полите создаваат движење и безгрижен став во ова здолниште за влечење, направено во ведра памучна ткаенина. Спарете го со омилената мета и додадете пар сандали или станови и подготвени сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 33 "Долга. Затворање : Повлечете со еластична половината на задниот дел. Ockебови : Ниту. Линијата за облека ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Им се допаѓа и на купувачите..