• Ново
Jennly современа обвивка околу масата на конзолата
zoom_in

Jennly современа обвивка околу масата на конзолата

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Агол до агол. Означете го вашиот простор за живеење со елегантни линии на оваа разноврсна маса на конзолата на аголот. Создадете погодност во празните простори на влезната врата или украсете по софата како растителна маса. Сјајната црна завршница и правоаголниот профил создаваат современ изглед, завиткајќи ја вашата дневна соба во минималистички стил. Jennly современа обвивка околу масата на конзолата.

Им се допаѓа и на купувачите..