• Ново
Trident 300TC лист сет, сет на листови, техно -фит, длабок џеб се вклопува до 16 душек, кралица - влажно време
zoom_in

Trident 300TC лист сет, сет на листови, техно -фит, длабок џеб се вклопува до 16 душек, кралица - влажно време

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

100% памучни постелнини доживуваат мек и нежен допир на фин памук со опсегот на тривани на чаршафите од групата Тридент. Памукот е најпосакуваниот материјал бидејќи е мек на кожата и помага да се апсорбира влагата за подобро искуство за спиење. Нашите супериорни комплети за листови се ОЕКО-Тек сертифицирани производи за кожата. Луксузот што го заслужувате : Разбудете се секое утро освежено и полн со енергија. Супер меки, удобни и луксузни постелнини. Одлично за секоја просторија во вашата куќа - спална соба, соба за гости, детска соба, одмор дома. Најдобра идеја за подароци за мажи и жени, мајки и татковци, Валентин - Мајка - Денот на таткото и Божиќ. Комплетот со листови со големина на кралицата вклучува 1 рамен лист 94 "x 104", 1 прилагоден лист 60 "x 80" за да се соберат душеци до 16 "длабоки, и 2 перници 20" x 32 ". материјал - 100% памук со употреба на перкале Weave Construction и завршницата на праска, давајќи му на овој лист сет додаде мекост и издржливост . Нашиот вграден лист доаѓа со техно-Fit® технологија и би се вклопил во душеци длабоко до 16 ". Нашата технологија обезбедува рамномерна соодветна за чист изглед.

Им се допаѓа и на купувачите..