• Ново
Одлична вредност Мини облоги за кекс, виолетова, брои
zoom_in

Одлична вредност Мини облоги за кекс, виолетова, брои

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Совршејте ги вашите богати и вкусни кекси и мафини со одлична вредност за мини лагерни облоги. Одлично за кекси, мафини, мали чизми, чоколадни тартуфи, овие облоги за кекс се направени со хартија со лесно ослободување што ви овозможуваат да уживате во секој залак од омилениот сладок третман. Едноставно поставете ја тавата за кекс, истурете го тестото и печете го за лесно расчистување и подготвена презентација. Тие не само што го зачуваат времето за чистење на тавата за печење, туку и ви обезбедуваат естетски привлечни кекси и мафини. Овој пакет доаѓа со 100 чаши за печење во боја на виолетова боја. Печете ги највкусните и прекрасни мини шлаг со одлична вредност мини лагерски облоги. Зголемените производи за вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи што опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност Мини облоги за кекс, виолетова, 100 брои : Одлично за правење вкусни кекси. Обезбедува естетска привлечност до вашите домашни кекси и мафини. Направено со уникатна хартија со лесно ослободување. Заштедува време на расчистување. 100 брои. Виолетова боја.

Им се допаѓа и на купувачите..