• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 474.88

Износ
check Во продавницата.

Облечете се за секоја пригода со овие удобни клинови за детали за токи од страна на Brinley Co. Овие чевли се изработени од велур и се карактеризираат со заоблена пети со детали за тока. Подложните нозе на удобност создаваат удобен дизајн. Стил : клин. Материјал : Фаукс велур. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..