• Ново
Чадови за црна пластична супа домаќин и Портер, 12oz, КТ, одлично за свадби, невестински тушеви и тушеви за бебиња
zoom_in

Чадови за црна пластична супа домаќин и Портер, 12oz, КТ, одлично за свадби, невестински тушеви и тушеви за бебиња

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Елегантни и фенси тешки партиски партиски материјали за сите празници и прилики модерни партиски плочи за еднократна употреба. Црн плоштад. Елегантни и фенси тешки партиски плочи. Одлично за празници и специјални прилики. 100% оценка на храна. Нетоксичен. БПА без пластика!.

Им се допаѓа и на купувачите..