• Ново
Чудо на нација девојки здолниште со џемпер, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо на нација девојки здолниште со џемпер, големини 4- & плус

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Од училницата до игралиштето, таа нема да промаши ритам во здолништето на џемперот со џемпер на Wonder Nation. Ова здолниште на девојчињата има допир на текстурален ефект на Хедер со дизајн на копче за додавање за додаден стил. Симпатично здолниште кое е исто така разноврсно, таа може да го спари со омилените врвови на нација на чудо за целосен изглед! Исклучиво на. Материјал : 51% рајон/30% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на влечење; Детали за копчето Faux. Карактеристики : А-линија дизајн со детали за дијагонална ребра; меко чувство; хитови над коленото. Здолниште за џемпери од девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..