• Ново
Близнак - железница
zoom_in

Близнак - железница

DEN 2399.84

Износ
check Во продавницата.

Овој удобен и издржлив кревет со близнаци има чисти линии и стручна конструкција во белата завршница. Направено од квалитетно дрво и фурнири за да уживате во тоа за наредните години, тоа ќе биде совршен додаток за вашата соба. Стручна конструкција.

Им се допаѓа и на купувачите..