• Ново
Ткаени панталони за спиење со женски со влечење
zoom_in

Ткаени панталони за спиење со женски со влечење

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Овие женски ткаени панталони за спиење од тајни богатства најважните работи обезбедуваат сè што ви треба за одмор на ноќен сон или ден што лежи удобно околу куќата. Направени од мека и лесна 100% памучна топон, овие пижами имаат опуштено вклопување и широка нога, така што тие нема да се чувствуваат затнат или ограничувачки додека се обидувате да се опуштите или да фатите некои Z. Покриената еластична лента за половината и влечењето ви овозможуваат да го прилагодите горниот дел за да одговараат на вашиот стил. Овие пантолони за спиење имаат шарени обрасци отпечатени низ целиот, вклучувајќи класични варијанти на карирани карирани, и се достапни и во редовни и плус големини. Тајните богатства најважни се ткаени панталони за спиење со женски со влечење : 100% памук. Панталони за спиење. Ткаени измислици на топон. Широка нога. Опуштено вклопување. Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината со влечење. Достапно во разновидни стилови. Достапно во големини S-3 X. Машинско миење ладен, нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..