• Ново
Иновации за трговска марка Преносен преклопен кревет за кампување и креветче, зелена армија
zoom_in

Иновации за трговска марка Преносен преклопен кревет за кампување и креветче, зелена армија

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Додадете удобност во следната авантура на отворено со иновациите за трговска марка Преносен преклопен кревет за кампување и креветче. Лесниот дизајн го прави едноставен за носење по потреба. Не е потребно склопување за да можете веднаш да започнете да го користите. Овој преносен кревет за кампување со креветче доаѓа со лесен случај за носење, а клупата се склопува на половина за да ја зголеми преносливоста. Користете го како дополнителен кревет кога гостите остануваат над. Ова лесен креветче за кампување и кревет исто така доаѓаат при рака додека спиете на отворено. Иновации за трговска марка Преносни преклопни кампување кревет и креветче, Армијата зелена : Лесен и преносен кревет за кампување е идеален за на отворено. Не е потребно склопување со преносен кревет за кампување со креветче. Доаѓа со лесен случај за носење, и набори за кревети на половина за да се зголеми преносливоста. Предмет мери 75 "долги, 17" високи и 25 "кога се поставени. Цврст да се смести низа големини. Материјал : полиестер, челик.

Им се допаѓа и на купувачите..