• Ново
Трендови Меѓународен постер на wallидот на мрежата Кунг Фу Панда 22.375 34
zoom_in

Трендови Меѓународен постер на wallидот на мрежата Кунг Фу Панда 22.375 34

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Секој има омилен филм, ТВ -шоу, бенд или спортски тим. Без разлика дали сакате актер, лик или пејач или играч, нашите постери го водат гаматот - од култни класици до нови изданија, суперхерои до диви, мудри цртани филмови до борачи, спортски тимови до феноми на играчи. Трендовите ги има сите нив. 22.375 "x 34" wallиден постер, официјално лиценциран постер; Висококвалитетна кристално чиста слика; Подготвени за рамка; Печатено на овластена хартија на FSC на печатачи овластени FSC.

Им се допаѓа и на купувачите..