• Ново
Sharpie UF избрани 5CT + пенкало
zoom_in

Sharpie UF избрани 5CT + пенкало

DEN 164.48

Износ
check Во продавницата.

Сигурни и прецизни, трајни маркери на Sharpie Ultrafine во разновидни бои имаат многу фин совет за попрецизни линии и се одличен избор за повеќето проекти за обележување. Секој црн маркер има трајно мастило кое е водоотпорно, отпорен на измазнување и отпорен на бледнее. Пакетот исто така вклучува и бонус Шарпи пенкало. Шарпи ултрафин разновидни постојани маркери, пенкало 5 CT + Sharpie : Постојано мастило. Водоотпорна, испуштање на размачкана и докажана. Пишува за повеќето материјали. АП сертифициран нетоксичен.

Им се допаѓа и на купувачите..