• Ново
Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент 14к злато над сребро сет за накит со 3 парчиња
zoom_in

Карат Т.Г.В. Емералд и бел дијамантски акцент 14к злато над сребро сет за накит со 3 парчиња

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Постојат многу начини да и покажете на жената дека ја сакате. Еден од најдобрите начини е да ја тушираме со пенливи додатоци. Овој 3-парчен сет на оригинален скапоцен камен и дијамантски накит ќе направи внимателен подарок што таа навистина ќе го сака. Одликувајќи се со сјајни дијаманти и скапоцени камења, сите во прекрасен дизајн, овој сет за појавување, обетки и ѓердан е нешто што таа ќе го богатува засекогаш. Фатете ја оваа голема работа пред да го снема. 14к злато над среброто сет од 3 парчиња. Оригинален смарагд со 1/20 CTW бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.

Им се допаѓа и на купувачите..