• Ново
Активизија Дете момчиња Скајландс разнобојни чорапи на глуждот, парови, чорап sz s
zoom_in

Активизија Дете момчиња Скајландс разнобојни чорапи на глуждот, парови, чорап sz s

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вашето малечко ќе биде подготвено да се бори против криминалот со овие чорапи на Skylanders од Активион, во кој има 5 дизајни со светло обоена боја во сечење на глуждот. 97% полиестер / 2% спандекс / 1% гума, машина за перење. Големина на чорап мала (5-6,5) големина на чевли Fit Stoddler 3-7 (возраст 1-3 години); Медиум со големина на чорап (6-8,5) одговара на малата големина на детска големина 6-1 (возраст 2-7 години) Полиестер мешавина. 5 пара чорапи на Скајландер од Активизија. Овие чорапи за глуждот, во кои се претставени вашите омилени Skylanders, доаѓаат во 5 неверојатни дизајни. Официјално лиценцирана облека за активирање. 98% полиестер / 2% спандекс, машина за перење. Големина на чорап мала (5-6,5) се вклопува во големината на чевлите за деца 3-7 (возраст 1-3 години); Средна големина на чорап (6-8,5) одговара на големината на чевлите за мало дете 6-1 (возраст 2-7 години).

Им се допаѓа и на купувачите..