• Ново
Brinley Co. женска удобна пена посочена со пети плетено рамен
zoom_in

Brinley Co. женска удобна пена посочена со пети плетено рамен

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставно подготвување, овие меки плетени балетски станови од страна на Brinley Co. се лесни за парови и лесни за носење. Вијанката е детална со топчеста во форма на мила и зашилен пети за допир на софистицираност. Подножјето со удобност од 4 мм ™ го завршува дизајнот и обезбедува целодневна удобност. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..