• Ново
Scrubstar возрасни уникатни капачиња за чистење
zoom_in

Scrubstar возрасни уникатни капачиња за чистење

DEN 223.36

Износ
check Во продавницата.

Оваа две пакувања на возрасни унисекс хируршки капаци за чистење обезбедуваат целосна покриеност и удобност. Постојат предвремени јазичиња од двете страни на капачето, кои можат да ги држат еластичните ленти за маска за да спречат замор на ушите. Назад еластична и прилагодлива вратоврска за најдобро вклопување, додека Terry Clain Sweatband ви помага да го одржувате ладното во секое време. Доаѓа во пакет од 2. сет од 2. повторна употреба. Прилагодливо влечење. назад еластична за удобно вклопување. Terrycloth Sweatband за да остане сув и ладен. 2 Snap Tabs. машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..