• Ново
Графичка маица за мажи и голема машка машка маичка, големина S-3XL
zoom_in

Графичка маица за мажи и голема машка машка маичка, големина S-3XL

DEN 262.24

Износ
check Во продавницата.

Потсетете се на вашиот омилен момче бенд со оваа графичка маица Backstreet Boys. Додава кул, поп стил со забавен принт на сите пет члена - Ник Картер, Кевин Ричардсон, АJ Меклин, Брајан Литрел и Хауи Доро. Изработена во дрес на мешавина од памук со класичен екипаж, опуштено вклопување и дизајн без ознака за дополнителна удобност. Спарете го овој бенд со фармерки, патики и јакна за инспириран изглед на 2000 -та година. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Авторски права : © Sony, сите права се задржани. Графичка маица за мажи од Backstreet Boys.

Им се допаѓа и на купувачите..