• Ново
Inval Curved Top Top Wright West - Laricina
zoom_in

Inval Curved Top Top Wright West - Laricina

DEN 1759.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа заоблена биро за пишување од страна на Inval нуди изобилство на работен простор има полици до кои може да се пристапи од која било страна за прикажување и складирање. Исто така, вклучува пластични едриличари за заштита на единицата при преместување на истиот. Цврсто композитно дрво е ламинирано од сите страни во двојно лице со двојно трајно и елегантна лариница-бела завршена меламин. Завршувањето е отпорна на дамка, топлина и гребење. Димензии : 47,24 "W x 19.69" D X 29.13 "H.

Им се допаѓа и на купувачите..