• Ново
Уметничка галерија за ремек -дело пролетни цвеќиња II розов апстракт од Елиса Шехан Канвас Уметнички принт 22 28
zoom_in

Уметничка галерија за ремек -дело пролетни цвеќиња II розов апстракт од Елиса Шехан Канвас Уметнички принт 22 28

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Ividивописната магија на ова светло и цветно сликарство е привлечна и ја доловува имагинацијата. Со своите светли нијанси на жолта и црвено-портокалова, закачете го ова парче во простор во кој има потреба од инјекција на боја за да ги воодушевите вашите гости и да го оживеете вашиот дом. Печатено само на платно со врвен квалитет со технологија од прв степен, секоја четка за четка е карактеристична и дефинирана. Плус, со печатење што го опфаќа просторот на платното, кадрирањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Живописна шумска сцена. Печатење на платно од апстрактен стил. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Им се допаѓа и на купувачите..