• Ново
Девојки од Моана 4- Руфл Трим Танкини
zoom_in

Девојки од Моана 4- Руфл Трим Танкини

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Оставете го вашето мало девојче да ја погоди плажата или базенот во оваа Моана Танкини со графички отпечатоци. Вклучува Topeni Top и Bikini Bown. Tankini Top : Scoop вратот; ленти за рамо со трим на шут; печатење на знаци; детали за тркачки бек; наредени. Дното на бикини : еластична половината; контрастно печатење; наредени. UPF 50+. © Дизни, сите права се задржани. Тело : 85% полиестер/15% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..