• Ново
Лесна улица дарс украсени мокасини
zoom_in

Лесна улица дарс украсени мокасини

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Darice од Easy Street е дизајниран на трендовски лесен дното на единицата за мокасин и украсот на свежо емајл ланец ќе додаде малку стил на која било облека. Отстранливата лесна амортизирана манџа ќе ве одржува пријатно. 0,5 инчи потпетици. Лесна и флексибилна надворешна страна на мокасин. Орнамент на ланец. Супер мека удобна постава. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лизгајте за цел ден удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..