• Ново
Кратки за боксери на Рик и Морти, 2-пакувања, големини S-2XL
zoom_in

Кратки за боксери на Рик и Морти, 2-пакувања, големини S-2XL

DEN 399.68

Износ
check Во продавницата.

О, гез, Рик! Време е да се добие Shwifty и да се зачекори во друга димензија со овој двојна пакет на брифинзите на Рик и Морти Боксер. Со класичен стил на влечење, овие машки боксери се направени во супер-мека, истегнување ткаенина која лесно се движи со вас кога сте во движење за удобно, целодневно носење. Влагата за влага ви помага да ве одржи ладно и суво, а со дизајн без ознака, нема чешање или гребење за да ве изнервира. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 брифи за боксер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност и вклопување во престој. Карактеристики : Дизајн на истегнување; контрастни отпечатоци; влага за да помогне да се одржи ладно и суво; без ознака. © Цртана мрежа, сите права се задржани. Мажите Рик и Морти боксерски брифинзи.

Им се допаѓа и на купувачите..