• Ново
4 Цртан филм РЦ градежен камион играчки за далечински управувач за мали деца играат возило
zoom_in

4 Цртан филм РЦ градежен камион играчки за далечински управувач за мали деца играат возило

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

РЦ Одличен подарок за возраст од 3 и повеќе години. Молња е брзо и може да вози напред и обратно/лево. Притиснете копче, а камионот ќе ја искористи и ќе свири музика додека светлата трепкаат. Доаѓа со симпатична отстранлива фигура што децата можат да ја сместат во автомобилот или да ја извадат за да си играат. Симпатична и стилска, овој далечински управувачки автомобил е одличен вовед во играчки за далечински управувач за мали деца и мали деца. This 4" Cartoon RC Construction Truck Remote Control Toy for Toddlers play vehicle is the perfect present for kids, makes an ideal party present, birthday present, fun at home, lockdown gift, holidays gift, thanksgiving gift, nye gift, christmas gift, Роденденски подарок или само забавна детска играчка по цена на дозвола под 30 долари што не можете да го пропуштите. РЦ одличен подарок за ставка од 3 и повеќе години.

Им се допаѓа и на купувачите..