• Ново
Портрет портрет Ла Берс, Мадам Рулин Ван Гог Ботаничка и цветно сликарство галерија завиткано платно печатење wallидна уметност
zoom_in

Портрет портрет Ла Берс, Мадам Рулин Ван Гог Ботаничка и цветно сликарство галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечани големини на платно вклучуваат Стандард : 16 x 1,5 x 20 Голем : 20 x 1,5 x 30 x-large : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, портрет, жена, личност, цвеќиња, цвеќиња . Дизајн со One1000 Paintings. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

Им се допаѓа и на купувачите..