• Ново
Чаир за лого NCAA Michigan State Spartans Преклопување на сферата Чаир
zoom_in

Чаир за лого NCAA Michigan State Spartans Преклопување на сферата Чаир

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Бидете подготвени да ја гледате целата игра во целосна удобност - дури и ако таа оди во прекувремена работа - со столчето за лого NCAA колегиум сфера стол. Поддржано од челична рамка обложена со бел прав, ова седиште е конструирано од траен полиестер од 420 дени. Областа за седење мери 27 инчи со дијаметар за пространа седечка, а столот може да задржи до 250 фунти. Изберете го логото на омилениот тим за украсување на потпирачот за грб. Кога играта ќе заврши, само преклопете го столот рамно и лизгајте го во вклучениот полиестер за носење со рачки, и надвор од вас! Постојано се развиваме и растеме за да останеме на тренд и да останеме во чекор со големата побарувачка за уникатна облека. Сите наши облека и капи се печатени или извезени во куќата. Ова гарантира дека добивате производ од еден вид . Нашите кошули се изработени од 6 мл., 100% памук за префрук за совршено вклопување. Еш Греј е 99% памук и 1% полиестер. Спортските сиви и антички бои се направени од 90% памук и 10% мешавина од полиестер . Забелешка : Материјалот или бојата може да варираат малку на капи и маички.

Им се допаѓа и на купувачите..