• Ново
Нана срцето на срцата родител на матичникот Мајка за возрасни приврзоци, Платинум позлатена- Камен март 3
zoom_in

Нана срцето на срцата родител на матичникот Мајка за возрасни приврзоци, Платинум позлатена- Камен март 3

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој женски приврзок за возрасни е навистина крајниот приврзок за срце. Ние го нарекуваме срцето на срцата мајки, приврзок за родилни камења, (симулиран роден камен) е изработен од платина позлатена цврста сребро. Работа околу срцето има 47 x 1mm чиста брилијантност цирконија. Лицето на срцето има симулирани родени камења од 26 х 1,50мм. Да, прво ќе ги одберете мајките Birthstone (симулирани) за надворешната страна, а потоа до 8 симулирани родени камења однатре прикачени на оригинална мајка на Pearl Heart од внатрешноста на овој прекрасен шкаф. Вие исто така би можеле да го добиете со дијамантскиот изглед (чиста брилијантност цирконија) или симулираниот роден камен. За Цирконија само одберете го месецот април за месецот на раѓање на мајката. Овој приврзок доаѓа со ланец за прилагодување на кутии од 1,00 мм 22-инчи. Вистински луксуз. Вие нема да бидете разочарани. Погледнете ја сликата CAD во оваа листа за повеќе информации. Одличен ден на мајката, роденден, годишнина или Божиќен подарок за специјалните жени во вашиот живот! Инвестирајте на овој прекрасно изработен приврзок без да потрошите богатство за тоа. Можете да ја регулирате нејзината должина околу вратот за да одговара на секоја линија на вратот што едноставно ја носите денес. Јастог од јастог ќе го задржи цврсто и ќе го чува безбедно без да се грижите дека ќе го изгуби. Овој приврзок/ѓердан е персонализиран и прилагоден за вас. Повод да и се заблагодарам на мајка си за сè што издржала додека ве воспитува. Сигурно ова исклучителен ѓердан ќе ја направи среќна! Затоа, одете напред и прилагодете го со родилните камења на вашето семејство (симулирани), вашиот роден камен (симулирано) и сите други родени камења на браќа и сестри (симулирани). Изненадете ја мајка си со овој многу дарежлив подарок на нејзиниот посебен ден. Срцето на срцата мајки родител (симулиран) приврзок/ѓердан изгледа како најубаво уметничко дело. Време е да направите нешто за вашата мајка. Подарете ја оваа приврзоци за срцев удар што е толку вештачки дизајниран што скоро ќе го однесе здивот. Одете напред и создадете визија во метал и камен само за-мајка/најмил . Овој прекрасен шкаф/приврзок/ѓердан е персонализиран и прилагоден за вас. Платинум позлатена сребро за да изгледа и да се чувствува точно како злато. Вклучува синџир за прилагодување на кутии од 22 инчи од 1,00 мм. Ова е нов дизајн количини се ограничени, добијте ги вашите денес. Имаме 100% успех со прекрасен приврзок/ѓердан Ние сме толку сигурни дека ќе го сакаме овој приврзок, ние се бесплатни враќања . Симулирана мајка му на мајката на предниот дел на срцето со рамка на чиста брилијантност цирконија околу симулираните родени камења . Убава срцева лока Тоа ќе го однесе здивот! Ако од која било причина не ви се допаѓа, нудиме бесплатни приноси за оваа ставка.

Им се допаѓа и на купувачите..