• Ново
Decathlon Copaya BV100, сет за одбојка на плажа почетници, мрежа и објавувања
zoom_in

Decathlon Copaya BV100, сет за одбојка на плажа почетници, мрежа и објавувања

DEN 2078.24

Износ
check Во продавницата.

Со своите 3 различни височини, овој комплет е одличен и за возрасни и за деца. Овој комплет за одбојка на плажа BV100 BV100 вклучува база што може да се наполни со вода, телескопски мрежи што можат да се прилагодат на висината, и широката мрежа од 9'10 ". Тежината на производот кога не се мери е 4 килограми. и дизајнерите ги здружија своите таленти за да ви го донесат овој забавен, достапен комплет за одбојка на почетници. Од 10 и повеќе години, можете да го поставите и да го симнете овој сет за под 5 минути. Можете да ја прилагодите мрежата на 3 различни височини : 4 '11 ", 5'9", и 6'7 ". 10-годишно дете може лесно да го носи и чува сетот . копирање, со влијанија на плажа (Плеја) и бразилски вкусови (Копакабана) . Да се ​​обезбеди Стабилност, можете да ја мерите основата со 7 литри вода. Нашите производи се совршени за сончеви натпревари на плажа, па оди напред и испрскајте на нашата нова марка Decathlon.

Им се допаѓа и на купувачите..