• Ново
МА МА МА МА МА
zoom_in

МА МА МА МА МА

DEN 872.00

Износ
check Во продавницата.

Макс е висока верзија на иконскиот урбан суд. Макс ја комбинира инспирацијата и уметноста и кошарката, со придобивките од целиот ден удобна удобност. Faux кожа горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. Без лизгање на TPR на TPR. Разновидни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..