• Ново
Време и Тру, жени и жени плус пика змија, отсечен бикини, пливање, пливање на врвот
zoom_in

Време и Тру, жени и жени плус пика змија, отсечен бикини, пливање, пливање на врвот

DEN 1327.20

Износ
check Во продавницата.

S-S-S-Slest Snakeskin отпечатоци во текстурирана завршница го потенцираат овој врвен пливање во бикини од време и TRU. Овој врв на пливање е одличен почеток на вашиот поздравен изглед на денот и парови со појавување на дното на пливањето (продадено одделно) или измешајте го за симпатичен ансамбл. Сега сте подготвени за плажа или следната забава во базенот. Исклучиво на. Материјал : тело : 82% најлон/18% спандекс пик; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : отстранливи чаши; Бонинг. Затворање : 2 затворени затворени с-куки на грбот. Ремени : Не-прилагодливи ленти за рамо. Деколте : квадратно деколте. Карактеристики : текстура, отпечатоци од контраст; детали за пресек од предната страна; наредени. Women'sенски пик змија отсечен бикини пливање на врвот од време и Tru.

Им се допаѓа и на купувачите..