• Ново
12 -тина сјајна портокалова распрскувачка божиќна топка украси 4 “
zoom_in

12 -тина сјајна портокалова распрскувачка божиќна топка украси 4 “

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

12-парчиња сет Боја : Портокалова завршница : Сјајна Овој специјален клупски пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да ги украсувате со повеќе можности што ги расипуваат украсите, комбинирајте ја убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинлива практичност на пластични топки се опремени со капаци за злато украси Пакет за совпаѓање на закачалки за златни жици се вклучени за изборна употреба (куки за украси кои не се вклучени) отпорни на УВ и изработени за надворешна или внатрешна употреба на венци или венци од дрвја додека ги задржуваат максималните димензии на бојата : материјал (и) со дијаметар од 4 "(100мм) : материјал (и) со дијаметар со дијаметар : Пластични 4 "Сјајни украси од портокалова топка, распрскувани, капаци за злато украси, отпорни на УВ.

Им се допаѓа и на купувачите..