• Ново
Благородна куќа manунан манго дрво рачно изработен кабинет, природен и бел
zoom_in

Благородна куќа manунан манго дрво рачно изработен кабинет, природен и бел

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на вашиот дом инспириран додаток кој не е само мултифункционален, туку може да дејствува и како дел за разговор за вашите гости. Со издржлива рамка за дрво од манго и егзотичен дизајн со рачно насликани, нашиот кабинет нуди неверојатна структура и зачудувачки изглед за вашиот внатрешен простор. Ова парче е завршено со украсни рабови и многу простор за складирање, што ви дава доволно простор и стил за да ги организирате вашите предмети. Со привлечна завршница, овој кабинет ќе го донесе најдоброто од вашиот внатрешен простор. Хандричен дизајн : Овој додаток е стручно дизајниран и рачно изработен со занаетчиска експертиза, вклучително и цветни акценти со рачно насликани. Било какви природни варијации не се недостатоци на производот, туку ќе обезбедат дека вашата набавка е навистина еден-на-еден вид производ. Земјиштето Бохо допира до вашиот декор со својот богато рачно изработено манго дрво и рачно насликано цветно дизајнирање. Манго дрво : Манго дрво има прекрасни златни кафеави со природни нијанси кои потекнуваат од Спалтинг, со што секое парче е едно-од-еден вид боја. Не само што ова тврдо дрво покажува уникатни обрасци и добро се одвива на дамки, туку исто така нуди густа издржливост за да се спротивстави на абење и солза. Овие се завршени со прекрасно насликани бели копчиња за лесен пристап до вашите артикли. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Овој кабинет е 28,00 "W x 17.00 " D x 28.00 "H.’ Е САКАТЕ колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој шармантен кабинет. Благородна куќа manунан манго рачно изработена кабинет, природен и бел.

Им се допаѓа и на купувачите..