• Ново
Заграда за цевки со високи цевки U Заграда 1 4 челик обложена бакар, ПК
zoom_in

Заграда за цевки со високи цевки U Заграда 1 4 челик обложена бакар, ПК

DEN 287.84

Износ
check Во продавницата.

Ремените од цевки од не'рѓосувачки челик Highcraft се дизајнирани да ги поддржуваат цевководите што работат до wallsидовите или гредите, ги одржува цевководите безбедни за да се обезбеди прекумерна вибрација. Се одликува со дизајн со две дупки што овозможува лесно и сигурен вметнување. Конструиран со употреба на највисок квалитет на челик покриен со бакар што за голема отпорност на корозија. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov ги поддржува вашите цевки. Поддржува цевководи што работат веднаш до wallsидовите или гредите . Дизајн со 2 дупки за лесна и издржлива рата. Дизајнот со 2 дупки го олеснува инсталирањето со монтирање на дрвени или метални столпчиња или прицврстувачи со употреба на нокти или завртки во двата дупки што ги обезбедуваат. Бакар обложена за отпорност на корозија. за затворено или надворешно користење . Премиум квалитет. Тешкото тело со висок квалитет со бакарна обвивка обезбедува најголема сигурност да трае со години . спречи прекумерна вибрација. Оваа лента за цевки ги задржува цевководите безбедни за да се обезбеди прекумерна вибрација.

Им се допаѓа и на купувачите..