• Ново
Каролини Богатства Bdba0119rug Коњи Земајќи Пијалок На Вода Машина Перат Меморија Пена Мат, 27
zoom_in

Каролини Богатства Bdba0119rug Коњи Земајќи Пијалок На Вода Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства Bdba0119rug Коњи Земајќи Пијалок На Вода Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина За Перење Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични коњски уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Им се допаѓа и на купувачите..