• Ново
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Toyota Camry NEW Generation 2013, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна на временски услови, сива
zoom_in

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dats Fore for Toyota Camry NEW Generation 2013, компјутер, целата заштита на времето за возила,

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Toyota Camry NEW Generation 2013 : Дизајнирано прилагодено вклопување на сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Toyota Camry NEW Generation 2013 кат, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Deep Grooves канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови -resistant recycled PVC, BPA-free Pants Save mats are waterproof and odorless even in extreme weather and maintain flexibility and durability down to minus 76°F (-60°C). NON-SLIP DESIGN : Flexible nibs grip the floor to keep the МАТ на место без да го оштетите вашиот тепих на возилото . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Им се допаѓа и на купувачите..