• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Добра ноќ Спиење тесна фраза ноќна илустрација на планински пејзаж, 30, дизајн од Дафне Полсели
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Добра ноќ Спиење тесна фраза ноќна илустрација на планински пејзаж, 30, дизајн од Дафне Полсели

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 2 парчиња, секоја врамена од 24 х 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : дрвја, планина, месечина, ноќ, фраза, цитат, добар ноќен сон тесен. Дизајн од Дафне Полсели.

Им се допаѓа и на купувачите..