• Ново
Лесни работи од лесна улица ја ценат жените отпорни на затнување чевли за работа
zoom_in

Лесни работи од лесна улица ја ценат жените отпорни на затнување чевли за работа

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Одлична комбинација на дното отпорно на лизгање/масло и супер мека, отстранлива влошка со исклучителна поддршка на лак. Лесните дела "Цените " е горната кожа на Твин Гор што обезбедува прилагодено вклопување. Екстремно лесна за да им помогнете на нозете да се чувствуваат енергични цел ден. 2.25 "Пета. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и отпорна на нафта.

Им се допаѓа и на купувачите..