• Ново
Црн Руски Териер Божиќен Керамички Украс
zoom_in

Црн Руски Териер Божиќен Керамички Украс

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства BB8455 CO1 Црн руски Териер Божиќ Керамички Украс, 3 во, разнобојни Керамички Украс кој раса специфични Црна руски териер уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Порцелански Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

Им се допаѓа и на купувачите..