• Ново
Топови Спуштачи Спуштање ТС Резервни Калем
zoom_in

Топови Спуштачи Спуштање ТС Резервни Калем

DEN 2975.84

Износ
check Во продавницата.

Резервен или заменски калем за кабел за спуштање, способен да поддржува или монофиламент или која било од популарните "супер линии."Изработен од нерѓосувачки челик од 316 степени. - Компатибилен Со топови тс модели-Маг 10 СТХ ТС (1902310), Диги-трол 5 ТС (1902320) И Диги Компатибилен со топови тс модели - Маг 10 СТХ ТС (1902310), Диги-трол 5 ТС (1902320) И Диги-трол 10 ТС (1902330).

Им се допаѓа и на купувачите..