• Ново
Ханес Оригинали Женски Рашири Дрес Одблесокот Хеланки, 31 Трекинг Греј ХС
zoom_in

Ханес Оригинали Женски Рашири Дрес Одблесокот Хеланки, 31 Трекинг Греј ХС

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

ОСНОВИТЕ КОИ СЕ ДАЛЕКУ ОД ОСНОВНИТЕ Се Чувствуваат добро, изгледаат добро. Ханес Оригинали рашири џерси одблесокот хеланки сте опфатени. Удобноста? Тоа е благодарение на мешаната ткаенина богата со памук која стручно се врти со допир на спандекс што го олеснува движењето. Изгледот? Широка, рамна еластична лента седи високо на половината за стил во тренд, но драматично разгорените нозе ги издвојуваат овие задолжителни женски нозе. Спарете се со врвовите на културите или вашата омилена маичка и излезете на улиците со талент (или е тоа одблесокот?) БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС-стилска колекција на кул, модерни основни работи дизајнирани за удобност, направени за секое тело. Така, мешаната ткаенина богата со МЕК памук се чувствува одлично против вашата кожа. УДОБНОСТ НА ПОЛОВИНАТА-Дебел еластичен појас за лесно движење. ГУШКАЊЕ НА ТЕЛОТО-дизајнот На Истегнување ве прегрнува на сите вистински места. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-шевови За Покривање за цврста завршница. ИНСЕАМ-31-инчен инсеам. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува миење на женските хеланки во ладна вода за да се намали употребата на енергија. МЕКА и РАСТЕГЛИВА : ткаенина од дрес богата со памук со допир на спандекс за истегнување. ВИСОК ПОРАСТ : Широк, рамен еластичен појас седи високо на половината. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ : шевови За Покривање за целодневна удобност. ПРЕПОРАЧАНИ АКТИВНОСТИ : Идеални За лежење, јога, Пилатес, бар, пешачење, тренинзи со низок интензитет и секојдневно носење.

Им се допаѓа и на купувачите..